Hakkımızda

Hakkımızda

 Yılların bilgi ve birikimiyle sektörünün öncüsü olma hedefinde hızla ilerleyen AYMETSAN PASLANMAZ istediğiniz her detay ve ölçülere göre üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Paslanmaz ürün üretimi ve tedariği konusunda sektörün lideri olma düşüncesiyle kaliteli işçilik prensibinden ödün vermeyen firma, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

 AYMETSAN PASLANMAZ başarılar ile dolu firma geçmişi 1998 yılında başlar. Mütevazi bir atölyeden yola çıkılarak geride bırakmış günümüze kadar yol katetmiştir. Geçen zaman içinde AYMETSAN, bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür.

 Kuruluşumuzdan bu yana yaptığı çalışmalar arasında, özellikle Tekstil aksesuarları boyama, kaplama, kurutma, paslanmaz makinalar, gıda, kimya tankları ve paslanmaz ürünler sektöründe ilklerden olmuştur.

Aymetsan’ın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyetine kaliteye dayanmaktadır, böylelikle tüm işlerini başarı ile tamamlamıştır.

Günümüz şartlarında iyiyi aşan mükemmelliği hedefleyen firmamız, temiz işçiliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, araştırmacı ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti önceliği ile paslanmaz imalat ve makine sektöründe lokomotif olmak.

Misyonumuz

 Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak, teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.

 İnsan ve çevre dostu ürünler kullanmak.

 En iyi kalite ile en hızlı üretim yapmak.

 Farklı ve özel ürün seçenekleri ile dünya pazarının paslanmaz makina imalat sektöründe aranan firma olmak ve ülkemizin ihracat gücünü artırmak.

 Aymetsan olarak sizlere profesyonel çalışmalar yapmak isteriz.

 

Tıkla Mesaj At